درباره ما

مجموعه نوبل در سال 1382 با تلاش جمعی از افراد متخصص در زمینه طلا و جواهر ایجاد شد. این مجموعه کارخانه طلاسازی در ایران تاسیس نمود. کارخانه به صورت کاملا مکانیزه و با استفاده از تکنولوژی روز ایتالیا، در فعالیت است.

 پلاتین سازی در ایران به صورت سنتی انجام می گیرد. تولید سنتی به صورت دستی انجام می شود. در روش سنتی محدودیت های بسیاری در طراحی و ساخت دارد. این درحالی است که برندهای جواهر معتبر در دنیا، محصولات خود را صرفا به وسیله تکنولوژی های پیشرفته تولید می کنند. از این رو مجموعه نوبل برآن شد تا به این صنعت هم وارد شود. در سال 1388  این مجموعه به سمت طراحی و تولید مکانیزه مصنوعات پلاتین رفت. اولین کارخانه ریختگری پلاتین در ایران توسط مجموعه نوبل ایجاد شد.

مجموعه نوبل در جهت تجهیز کارخانه اقدام به واردات ماشین آلات به روز ایتالیایی نمود. از آنجایی که برای اولین بار ریخته گری پلاتین در ایران انجام می شد. برای آموزش و راه اندازی ماشین آلات از متخصصین ایتالیایی در این زمینه بهره گرفت.

از جمله مشکلاتی که در تولید مصنوعات پلاتین به صورت سنتی وجود دارد، عیار ناهمگن است. مورد دیگر، فرم دهی دشوار فلز پلاتین است. که این امر موجب شده تا تولید سنتی محدودیت شدیدی در تنوع مدل داشته باشد. این موارد در تولید مکانیزه کاملا برطرف شده است. مصنوعات ریخته گری شده درخشندگی و ظرافت یبشتری دارند. علاوه بر این دارای عیار کاملا همگن هستند.

کیفیت و دقت ساخت محصولات نوبل بسیار بالا است. همین موضوع اعتبار مجموعه را در صنف طلا و جواهر به حداکثر رساند. در سال 1396 برند نوبل مفتخر به اخذ اولین کد استاندارد پلاتین از اتحادیه طلا و جواهر گردید.

مجموعه پلاتین نوبل سعی دارد تا با برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان. قیمت تمام شده برای مصرف کننده را کاهش دهد. این مجموعه در راستای کسب رضایت مشتریان. همواره در حال به روز رسانی مدل ها، ماشین آلات و متد های تولید است.

ورود به صفحه محصولات