اندازه گیری سایز حلقه در خانه

Posted on
اندازه گیری سایز انگشت در خانه

بسیاری از مشتریان ما علاقه به خرید آنلاین دارند. خیلی از آنها در تهران نیستند و امکان خرید حضوری ندارند. برخی به دلیل مشغله های خود خرید آنلاین را مقدم می دانند. اولین چالشی که برای خرید آنلاین حلقه جلوی مشتریان قرار می گیرد، اندازه گیری سایز حلقه و سایز انگشت است. خیلی از مشتریان نوبل ترجیح می دهند حضوری به دفتر ما بیایند و سایز دست خود را اندازه بگیرند. برخی به طلافروشی نزدیکی می روند و از فروشنده می خواهند سایز حلقه شان را اندازه بگیرد. در این مطلب اندازه گیری سایز حلقه در خانه را به شما آموزش می دهیم.

این روشی است که رافائل کانات (Raphaele Canot) طراح سابق کارتیه ارائه داده است.

برای اندازه گیری سایز انگشت باید از معیار میلی متر استفاده کنیم. روش کار به این صورت است که یک نوار کاغذی 60 میلی متری را برش دهید. آن را دور انگشت مورد نظر بپیچید. قسمتی که دو سر نوار به هم می رسند را علامت گذاری کنید. سپس آن را برش دهید. نوار به دست آمده را اندازه گیری کنید. سپس از روی جدول سایزبندی، اندازه گیری سایز حلقه را به انجام برسانید. البته سایزبندی که در ایران انجام می شود بر اساس همان میلی متر است ولی جدول زیر هم در بعضی مواقع می تواند مفید باشد.

جدول سایزبندی حلقه

نکته مهم: برای اندازه گیری سایز حلقه در خانه دست خود را در حالتی اندازه بگیرید که گرم است. در این حالت انگشتان شما کمی بزرگتر هستند و اندازه گیری دقیق تر است.

اگر همیشه دو سایز به دست شما اندازه می شود و قصد دارد حلقه ای سفارش دهید که باریک است باید اندکی سایز را کوچکتر سفارش دهید. اگر پهنای حلقه مورد نظرتان زیاد باشد، باید کمی بزرگتر سفارش دهید. فراموش نکنید منظور از سایز بزرگتر و کوچکتر، همان دو سایزی است که هر دوی آنها برای شما مناسب هستند. برای مثال اگر سایز انگشت شما 58.5 میلی متر باشد، حلقه باریک سایز 58 و پهن سایز 59 برای شما مناسب است.

خوب به نظر می رسه با این روش هیچ بهانه ای از سمت نامزدتان برای خریدن حلقه نامزدی کوچک یا بزرگ پذیرفته نباشه.

برای دانستن ترند حلقه ازدواج در 2020 این مطلب را بخوانید.