سبک‌های حلقه ازدواج در سال 2020

Posted on
روند حلقه در 2020

در موقعی از سال قرار داریم که احتمالا برای بسیاری فضا عاشقانه خواهد بود. می پرسید چرا؟ روز زن نزدیک است، همچنین ولنتاین و روز مرد. مناسب هایی برای ابراز عشق و علاقه خودمون به همراه زندگیمون. جدا از همه این ها در این مطلب می خواهم براتون از خرید حلقه ازدواج یا حلقه نامزدی و ترند آنها در 2020 بنویسم. حلقه ای که همیشه همراهتون خواهد بود و صد البته که باید دوستش داشته باشید.

لورنا هادون (Lorna Haddon)،  رئیس شرکت جواهرات Beaverbrooks در انگلیس، سبک های پرطرفدار حلقه نامزدی و حلقه ازدواج را در سال 2020 معرفی کرد.

(شرکت Beaverbrooks قدمت 100 ساله دارد و تا کنون برنده جوایز بسیاری شده است. این شرکت برندهای مختلف و بسیاری در زمینه جواهرات و ساعت دارد.)

انگشتر تک نگین همراه با برلیان یا سنگ‌های ریزتر در اطراف

این مدل چیز جدیدی نیست و البته هیچ وقت هم قدیمی نمیشود و از مد نمی افتد. یک سنگ یا تخمه برلیان در وسط که با برلیان های ریزتر احاطه شده است. مشهورترین نمونه این حلقه، حلقه یاقوت کبود شاهزاده دیانا است که اکنون متعلق به کیت میلتون (عروس خاندان سلطنتی) است. افراد عاشق درخشش الماس هستند مخصوصا وقتی با الماس های بیشتری احاطه شود.

انگشتر تک نگین یا تک تخمه

این حلقه به سولیتر شهرت دارد. حلقه ای با یک تخمه در وسط که گاهی با چند الماس دیگر در امتداد بند مزین می شود. یک استایل ساده که مورد پسند بسیاری از جمله میشل اوباما است. این سبک نیز هیچ گاه قدیمی نمی شود و تاریخ مصرف ندارد. شاید بتوان گفت بهترین مدل برای خرید حلقه ازدواج و حلقه نامزدی این است.

حلقه تک تخمه ترند 2020

در مورد جواهرات سلطنتی انگلیس بیشتر بدانید…

انگشترهای 2 در 1

چرا وقتی می توانیم دو سبک را ترکیب کنیم و دو مدل را همزمان داشته باشیم، به یک مدل بچسبیم؟ مدل های 2 در 1 از جمله مدل هایی هستند که احتمالا در 2020 مورد استقبال بسیاری قرار بگیرند. ترکیب مدل شماره 1 با کات های مختلف الماس. برای مثال بجای استفاده از تخمه الماس از الماسی با کات امرالد یا اشک استفاده شود. در تصویر حلقه ازدواج جسیکا بِیل را میبینید با یک الماس با کات مربع.

انگشترهای پیچ خورده

این مورد نیز انتظار می رود در سال 2020 استقبال خوبی داشته باشد. توجه در این مدل روی بند حلقه است و نه الماس و نگین. جزئیاتی که به بند اضافه می شود و 360 درجه دور آن می چرخد. نوارهایی که دور بند میپیچند که می توانند همراه با الماس باشند و زیبایی حلقه ازدواج را دوچندان کنند.

حلقه ازدواج ترند 2020

اقتباس شده از صفحه

https://www.glamourmagazine.co.uk/article/engagement-ring-trends

برای اینکه بدانید چگونه سایز حلقه و انگشت خود را در خانه اندازه بگیری اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *